Sielanka wyrosła z miłości do drewna i pasji do drewnianego budownictwa. Od 2009 roku skupia najlepszych w Polsce mistrzów ciesielstwa i stolarstwa. Na przestrzeni lat wyspecjalizowała się w budowie i kompleksowym wyposażaniu domów drewnianych, w tym domów z bali.

Obecnie w ofercie Sielanki znajdują się również piękne i trwałe tarasy drewniane oraz deski drewniane i kompozytowe. Szeroka oferta tarasów jest naturalną konsekwencją rozwoju firmy. Wiedza i doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze techniczne pozwala nam łączyć tradycję z nowoczesnością, oferując projekty drewniane najbardziej wymagającym Klientom.

Siłą Sielanki, która rodzi zaufanie i zadowolenie Klientów jest przede wszystkim technologia suszenia i heblowania drewna oraz dokładność i precyzja. Zlecenia wykonujemy terminowo. Działamy głównie na terenie Polski i Europy. Mamy kilka ekip montażowych, które mogą realizować zlecenia w różnych miejscach jednocześnie.

Powierzenie nam odpowiedzialności za budowę i współtworzenie klimatu domu jest dla nas wyzwaniem, którego podejmujemy się z pasją.

solidnie i kompleksowo

Oferujemy tarasy drewniane i kompozytowe na zamówienie. Przygotowujemy indywidualne projekty tarasów, gwarantujemy staranne wykonawstwo i montaż. Wykonujemy tarasy na lata.

pasja i doświadczenie

Nasi stolarze to najlepsi specjaliści. Kunszt szlifowali od pokoleń. W każdym detalu widać ich zamiłowanie do drewna. Pieczołowicie wykonują zlecenia, przykładając najwyższą wagę do najdrobniejszych szczegółów.

wyselekcjonowane drewno

Starannie dobieramy drewno na taras, bo to kluczowy czynnik do realizacji pięknego i trwałego projektu. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami z Polski, Europy i świata.

technologia

Wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy, umożliwiający zaawansowaną obróbkę drewna. Drewno na tarasy starannie suszymy i zabezpieczamy. Gwarantujemy satysfakcję na lata!

projekt

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Przygotowujemy projekt tarasu dopasowany do charakteru domu, możliwości i potrzeb Klienta. Każdy projekt wizualizujemy.

styl

W naszej ofercie znajdują się tarasy stylowe i nowoczesne, tarasy zadaszone, tarasy z kompozytu... Zrealizujemy każde marzenie o tarasie: od prostoty po wyrafinowane projekty.

terminowość

Dotrzymujemy umówionych zobowiązań! Wykonujemy tarasy z drewna szybko i w terminie.

cena

Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pozwalają nam oferować tarasy drewniane w atrakcyjnych cenach.

w ofercie również:

BIURO

ul. Spokojna 21
55-002 Dobrzykowice Wrocław / Polska

pon.-pt.   9.00-17.00
sobota  10.00-14.00

Prosimy o telefoniczne umawianie spotkań.

KONTAKT

mobile: +48 795722111
telefon: +48 71 7253422
faks: +48 71 7230021

technolog@sielanka.eu

DOJAZD